Mecz między Groningen i Sparta Rotterdam dnia 2022-05-07 19:00 na obiekcie Euroborg - 1-2

Groningen - Sparta Rotterdam, wynik końcowy 1-2. Dnia 2022-05-07 19:00 na stadionie Euroborg odbył się interesujący mecz ligi Eredivisie kolejki 32 pomiędzy Groningen a Sparta Rotterdam.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Groningen a Sparta Rotterdam wynik to 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

 

Gole strzelali: A. Verschueren 20' 0-1 Y. Namli L. Thy 57' 0-2 Y. Namli B. Meijer 77' 1-2 M. El Hankouri

Żółte kartki Groningen: Jørgen Strand Larsen 52'

Żółte kartki Sparta Rotterdam: Vito van Crooij 88' Michael Heylen 90'

Czerwone kartki Groningen:

Czerwone kartki Sparta Rotterdam:

Sędzią głównym tego spotkania był Jeroen Manschot, Netherlands. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu Groningen stawi czoła Twente, następne spotkania z drużynami Cambuur i PEC Zwolle natomiast Sparta Rotterdam podejmie Heracles. Następne mecze zagra z drużynami i .

Wierni kibice piłki nożnej z zaangażowaniem śledzą fascynujące potyczki, które dotyczą ligi Eredivisie. Mocne drużyny futbolowe z ligi i piłkarze jak Jørgen Strand Larsen Vito van Crooij nieustannie zapewniają kapitalnym fanom mnóstwo wrażeń. Stale trafiamy na nieprzepisowe faule, niezwykłe sytuacje podbramkowe i asysty zapewniające wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Interesujące zmagania między piłkarzami ligowymi są niezwykle zajadłe, nie często okazuje się ostatecznie, iż są to mecze nużące. Zachęcamy, aby przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich ioglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi Eredivisie i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Groningen i Sparta Rotterdam z ligi Eredivisie gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Euroborg.