Mecz Ajax - Sparta Rotterdam dnia 2023-02-19 15:45 - wynik końcowy 4-0

Dnia 2023-02-19 15:45 na obiekcie sportowym Johan Cruijff Arena rozegrał się interesujący mecz ligi Eredivisie kolejki 22 pomiędzy Ajax a Sparta Rotterdam.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Ajax i Sparta Rotterdam wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik meczu to 4-0.

 

Gole strzelali: D. Tadić 6' 1-0 D. Klaassen K. Taylor 27' 2-0 D. Tadić D. Tadić 64' 3-0 M. Kudus 84' 4-0

Żółte kartki Ajax:

Żółte kartki Sparta Rotterdam: Rayvien Rosario 90'

Czerwone kartki Ajax:

Czerwone kartki Sparta Rotterdam:

Główny sędzia meczu - Paulus van Boekel, Netherlands. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Ajax stanie naprzeciw Union Berlin, następne spotkania z drużynami Vitesse i De Graafschap. Kolejno natomiast Sparta Rotterdam z Utrecht. Następne mecze zagra z drużynami Excelsior i Vitesse.

W dzisiejszych czasach liczni kibice śledzą niezwykle interesujące poczynania w lidze Eredivisie. Fascynujące piłkarskie drużyny z tejże ligi i zawodnicy tacy jak Rayvien Rosario nieprzerwanie sprawiają swoim wiernym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Zmagania pomiędzy graczami zdarzają się nader bezkompromisowe, nie często okazuje się, że mecze nie są warte uwagi. Zdarzają się efektowne asysty czy bramki, ostre sytuacje na faul dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. To też warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich i oglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Eredivisie i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Ajax i Sparta Rotterdam i ich udział w lidze Eredivisie zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Johan Cruijff Arena.