Dnia 2022-09-11 18:00 odbył się mecz pomiędzy Feyenoord i Sparta Rotterdam zakończony wynikiem 3-0

Dnia 2022-09-11 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Feijenoord odbył się mecz piłkarski ligi Eredivisie kolejki 6. Zmierzyły się ze sobą Feyenoord i Sparta Rotterdam.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Feyenoord oraz Sparta Rotterdam wynik wynosił 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-0.

Gole strzelali: O. Kökçü 5' 1-0 J. Dilrosun J. Dilrosun 35' 2-0 O. Idrissi S. Giménez 73' 3-0 Igor Paixão

Żółte kartki Feyenoord:

Żółte kartki Sparta Rotterdam:

Czerwone kartki Feyenoord:

Czerwone kartki Sparta Rotterdam:

Sędzią głównym tego spotkania był Martin Van den Kerkhof, Netherlands. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Feyenoord stawi czoła Sturm Graz, następne spotkania z drużynami PSV Eindhoven i NEC Nijmegen. Kolejno natomiast Sparta Rotterdam zmierzy się z Groningen. Następne mecze zagra z drużynami Waalwijk i Emmen.

Fani śledzą ciekawe poczynania, które dotyczą ligi Eredivisie. Utalentowane drużyny piłkarskie z tej ligi i zawodnicy jak nieustannie sprawiają kapitalnym sympatykom emocje z najwyższej półki. Interesujące walki pomiędzy piłkarzami ligowymi zdarzają się zażarte, nie często bywa, że są to zmagania nużące. Trafiamy na wyśmienite sytuacje podbramkowe oraz asysty, bezwzględne faule zakończone pokazaniem czerwonego kartonika, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego powodu warto przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić mecze piłkarskie pasjonującej ligi Eredivisie. Feyenoord oraz Sparta Rotterdam i ich udział w Eredivisie gwarantuje super emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion Feijenoord.