Na stadionie Mandemakers Stadion dnia 2021-10-23 19:00 odbył się mecz pomiędzy Waalwijk oraz Sparta Rotterdam zakończony wynikiem 1-0

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Waalwijk a Sparta Rotterdam wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2021-10-23 19:00 na obiekcie sportowym Mandemakers Stadion odbył się mecz ligi Eredivisie kolejki 10. Zmierzyły się Waalwijk oraz Sparta Rotterdam.

Gole strzelali: M. Kramer 89' 1-0 I. Bel Hassani

Żółte kartki Waalwijk:

Żółte kartki Sparta Rotterdam: Tom Beugelsdijk 90'

Czerwone kartki Waalwijk:

Czerwone kartki Sparta Rotterdam:

Główny sędzia meczu - Jeroen Manschot, Netherlands. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Waalwijk zmierzy się już z Willem II, następne spotkania z drużynami Cambuur oraz Groningen. Kolejno natomiast Sparta Rotterdam zmierzy się z GVVV Veenendaal. Następne mecze zagra z drużynami Feyenoord oraz Willem II.

Coraz częściej mnóstwo kibiców śledzi potyczki w lidze Eredivisie. Interesujące drużyny piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak Tom Beugelsdijk systematycznie gwarantują pierwszorzędnym entuzjastom wiele niesamowitych przeżyć. Potyczki pomiędzy zawodnikami zdarzają się zajadłe, nie często bywa ostatecznie, iż mecze przynudzają. Nieustannie trafiamy na bezwzględne sytuacje z faulem, spektakularne bramki oraz asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zachęcamy, żeby śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich,śledzić wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Eredivisie oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Waalwijk i Sparta Rotterdam jak ich udział w Eredivisie gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Mandemakers Stadion.